Gözde Marin Tekne İmalatı

BİZ EN İYİYİZ ASLA DEMİYORUZ.BİZ HER DAİM EN İYİ OLMAK İÇİN KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN VE SİZLERİN HAYATİ GÜVENLİĞİNİ ÖN PLANDA TUTAN BİR FİRMA OLARAK SİZLERİNDE DESTEĞİ İLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ.

FARKINIZ NEDİR DİYE SORANLAR İÇİN BİR KAÇ DETAY AŞAĞIDA SIRALADIK

-ALT KATAMARAN’LAR ÖN KAFA’YA KADAR GELMEKTEDİR: DU DETAY TEKNENİN DAHA ÇABUK PLAY’A GEÇMESİNİ SAĞLAR AYRICA TEKNENİN DAHA STABİL DENGEDE DURMASINA OLANAK VERMEKTEDİR.

-ÖN TARAFTAKİ DALGA KRANLAR DALGA ESNASINDA SÜRATLİ SEYİR HALİNDEYKEN İÇERİ SU SERPİNTİSİ YAPMASINI ENGELLER VE SUYUN ABZORBE EDİLEREK YAYILMASINI SAĞLAMAKTADIR.

-TEKNENİMİZ İÇ DİZAYN OLARAK ÇOK GENİŞ KULLANIM ALANINA SAHİPTİR.

-LİVAR DOLAPLARI YANLARDA OLUP AYRICA TEKNENİN BURUN KISMI SİVRİ GELEMEMESİ ÖN TARAFTAKİ ALANI DAHADA GENİŞ VE KULLANILABİLİR BİR HALE GETİRMEKTEDİR.BALIKÇI ARKADAŞLARIN EN ÇOK ARZULADIĞI ŞEY RAHAT VE KULLANIM KOŞULLARI.BİZ BUNU SİZE SAĞLAMAKTAYIZ.

-TEKNEMİZİN ALT KISMI KOMPLE BAĞIMSIZ HAVA TANKI DESTEKLİDİR.ÖRNEK VERECEK OLURSAK ŞİŞİRİLMİŞ AYRI BİR ŞAMRİYEL DÜŞÜNÜN BUNUN GİBİ.TEKNE HERHANGİ BİR KAYAYA SÜRTEREK DELİNMESİ HALİNDE İKİNCİ KISIM HAVA TANKI DEVREYE GİRER VE TEKNENİN BATMASI ÖNLENİR.

HAVA TANKLARINI AYRİYETEN KOYMAK ÇOK MALİYETLİ OLDUĞU İÇİN BUNU HERKEZ TERCİH ETMEZ.TEKNE ALACAKSANIZ BUNU MUTLAKA SORUN.BAĞIMSIZ HAVA TANKI TEKNEDE BULUNMAKTA’MI?

-TEKNEMİZİN ALT TABANI ASLA ESNEMEZ SU KONTRAPİLAK’LAR İLE DESTEKLENMEKTEDİR

-TEKNEMİZİN GENİŞLİĞİ 1.80 M

TEKNEMİZİN İÇ DERİNLİĞİ 70 CM

TEKNEMİZİN BOYU 4.40 M DİR

-KULLANILAN MALZEME CAM ELYAF KULLANILAN POLYESTER MARKA BOYTEK DİR.

-KULLANILAN JELKOT ORJİNAL YATLARDA KULLANILAN YAT JELKOTUDUR

-SON KATLARDA 500 LÜK DOKUMA ELYAFI KULLANILMAKTADIR

-STANDART OLARAK SUNULAN VE VERİLEN MALZEMELER

ARKADA ÇEKİ MAPASI.ÖNDE U MAPA.KOÇ BOYNUZU.GENLEŞEN TAPA.MİÇOZ.

Hemen Arayın 535 784 83 46
×